Doğum Günlerinin Favorisi Yazılı (Aforizmalı) Pasta Nedir?

Doğum günleri, yaşamın en özel anlarını içerir. Bu özel günü daha da güzel hale getirmek adına pastanın üzerine unutulmaz notlar bırakmak ister miydiniz? Pastalar sadece lezzeti ile değil, içerisinde barındırdığı yazılı mesajlarla da zaman zaman duygusal zaman zaman mizahi yönden ilgi çekici bir form kazanabilir. Haydi gelin yazılı pasta çeşitlerini daha yakından inceleyelim! 

Doğum Günlerinin Favorisi Yazılı (Aforizmalı) Pasta Nedir? 

Yazılı Pasta Nedir? 

Yazılı pastalar, özel bir mesaj içeren pasta çeşitleridir. Bu tür pastalar genel olarak kutlamalar ve özel günler için tasarlanmaktadır. Doğum günü mesajlarınızı, tebrik iletilerinizi, Sevgililer Günü mesajlarınızı pastanın üzerine yazdırabilirsiniz. Tabii arkadaşlarınızı güldürmek adına komik cümlelerle de süsleme yaptırabilirsiniz. 

Yazılı (Aforizmalı) Pasta Örnekleri 

No Manita No Dırdır Geziyorum Fıldır Fıldır Yazılı Pasta 

Bekar dostlarınız için harika bir pasta örneği ile geldik! No manita no dırdır geziyorum fıldır fıldır mesajını içeren bir pasta onu çok mutlu edecek bundan eminiz. Eğlenceli bir mesaj vermek istiyorsanız siz de bu pastayı tercih edebilirsiniz. 

Bu Şehirde Çok Silah Patladı Ben Bir Tek Sana Vuruldum Yazılı Pasta 

Bazı aşklar vardır ki her zaman gerçektir. Sevgilinize tatlı bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Üzerinde “bu şehirde çok silah patladı ben bir tek sana vuruldum” yazan bir pasta onu kocaman gülümsetecektir diye düşünüyoruz. Sizce? 

Unutmayın ki Bize Hiçbir Şey Olmaz Yazılı Pasta 

Zor günleri geride bıraktınız ve dostlarınızla oturup sohbet ediyorsunuz. “Ne günler yaşadık biz!” diyorsunuz karşılıklı olarak. İşte bunun için yapılan bir yazılı pasta var: “unutmayın ki bize hiçbir şey olmaz” mesajlı pasta ile gününüz daha da renklensin. 

Navigasyona Gerek Yok Ben Belamı Bulurum Yazılı Pasta 

Ne yaparsa yapsın başına bir sürü komik şey gelen dostlarınız varsa sıradaki pasta onlara geliyor! “Navigasyona gerek yok ben belamı bulurum” yazılı bir pasta ile ona sürpriz yapın. Buna bayılacağından eminiz! 

Dengem de Yok Dengim de Yazılı Pasta 

Deli dolu arkadaşlar için tasarlanan “dengem de yok dengim de” yazılı pasta oldukça lezzetli görünüyor. Anı yaşayan, anlık olarak karar değiştiren fakat tüm bunlara rağmen eğlenceli mi eğlenceli arkadaşlarınız için gelsin bu pasta! 

Geri Verin Gençliğimi Yazılı Pasta 

Seneler geçiyor ve her birimiz yavaş yavaş büyüyoruz. Esprili bir pasta yazısı ile arkadaşınızı güldürebilirsiniz. Kapısına “geri verin gençliğimi” yazılı bir pasta ile gidebilir, bu özel güne unutulmayacak bir tat katabilirsiniz. 

Bazı Duygularla Vedalaşın Çünkü Parti Devam Etmeli Yazılı Pasta 

Anda kalan arkadaşlarınız için harika bir aforizmalı pasta seçeneği sunacağız. “Bazı duygularla vedalaşın çünkü parti devam etmeli” yazılı pasta tam onlara göre! Kalbiyle değil mantığıyla ilerleyen, hayatı daima eğlenerek yaşayan dostlarınız bu pastayı çok sevecek. 

Sadelikten yanayım diyenler için popüler doğum günü pasta çeşitlerinden olan naked pastalar arasından seçim yapabilir, dilediğiniz yazıyı eski usul pasta üzerine bir kağıda yazarak sunabilirsiniz. Afiyet olsun!